Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcısı ve Hastane Müdürleri ÇKYS'ye Düştü

Gaziantep Sağlık Müdürlüğü’ne bağlı kamu hastanelerinde yönetim değişikliği atamaları hız kesmiyor. Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi müdürleri Sağlık Bakanlığı tarafından ÇKYS’ye girildi.

Atamalar 24.11.2020, 09:20 24.11.2020, 09:24 Güler Sağlam
Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcısı ve Hastane Müdürleri ÇKYS'ye Düştü

Gaziantep Sağlık Müdürlüğü’ne bağlı kamu hastanelerinde yönetim değişikliği atamaları hız kesmiyor. Dr. Ersin Arlan Eğitim ve Araştırma Hastanesi başhekim yardımcısı ve hastane müdürleri Sağlık Bakanlığı tarafından ÇKYS’ye girildi. 

Kamu hastanelerine bağlı 11 hastanenin başhekimlerinin atanmasını ardından geçtiğimiz hafta içerisinde bazı hastanelerin müdürlerinin de ataması yapılmıştı. Bugün ise Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcılığı’na Dr. Kemal Sefa Özkan atanırken, hastaneye müdür ve müdür yardımcılarının atamaları yapılarak bakanlığın sistemine bu atamalar girildi. 

TIKLAYIN

BAŞHEKİMLİK KADROSU HENÜZ BOŞ
Dr. Ersin Arslan eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Mesut Özkaya’nın görevinden istifa ederek başka bir özel hastaneye geçmesi ile boşalan başhekimlik kadrosuna Sağlık Bakanlığı tarafından henüz bir atama yapılmadı. Dr. Ersin Arslan eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliğine önümüzdeki günlerde sürpriz bir ismin atanması bekleniyor.

MÜDÜRLERİN ATAMASI YAPILDI
İl Sağlık Müdürü Ümit Mutlu Tiryaki’nin yaptığı atamalar Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanarak ÇKYS sistemine girilmeye başlandı. Sağlık Bakanlığı’nın ÇKYS sistemine yansıttığı atamalara göre Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin Mesut Özkaya’nın istifası ile boşalan Başhekimlik kadrosuna henüz kimse atanmazken hastanenin Kalite Destek Müdürlüğü’ne Mustafa Şimşek, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürlüğü’ne Fatma Kaya Gündüz, İdari ve Mali İşler Müdürlüğü’ne Mehmet Akmaz atandı.

İŞTE O ATAMA LİSTESİ:

Memo Haber

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (3)
..... 2 ay önce
hay maşALLAHHHHHHHHHHHHHHHHH
Konya 2 ay önce
Konyada değişmeli, müdür bey ekibini kurmalı ve destek bulmalı bu konuda...Yoksa bu ekiple başarı çok zor ,, Hocamız bu ekibi hak etmiyor
HAYDİ SAMSUN AKPARTİ,ÖMER'LERİ BULMA VAKTİ 2 ay önce
Samsun'da da devrim niteliğinde birşey olurda yillardir degil,neredeyse yüzyıllardır hiç değişmeyen isimleri ve tipleri ne müdürlükte, ne de hastane idarelerinde görmeyiz inşAllah.
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?