Dr. Koray Okur Niğde Sağlık Müdürü Oldu!

7 yıldır Bitlis İl Sağlık Müdürlüğü görevini yürüten Dr. Koray Okur Bir süredir boşta olan Niğde İl Sağlık Müdürlüğü görevine getirildi.

Atamalar 13.01.2022, 10:53 Zeynep Elmalı
Dr. Koray Okur Niğde Sağlık Müdürü Oldu!

Bir süredir boşta olan Niğde İl Sağlık Müdürlüğü görevine Dr. Koray Okur getirildi.

7 yıldır Bitlis İl Sağlık Müdürlüğü görevini yürüten ve kentte çok sevilen İl Sağlık Müdürü Koray Okur'un Sağlık Bakanlığı tarafından Niğde İl Sağlık Müdürlüğü görevine atanması ile 3 Ocak günü bu görevi Uzman Doktor Kübra Dindar Demiray'a devretti.

  # Personel Sağlık'ın Whatsapp Haber Bültenine abone olmak için tıklayın. Detaylı Bilgi için tıklayın.

Yeni Sağlık Müdürü Koray Okur'un önümüzdeki günlerde Niğde'ye gelerek görevine başlayacağı bildirildi.

Bitlis sağlık müdürlüğüne Uzm. Dr. Emine Kübra Dindar Demiray atandı

Bitlis İl Sağlık Müdürlüğü görevini yaklaşık 7 yıldır yürüten Dr. Koray Okur'un yerine, Bitlis Devlet Hastanesi’nde görevli Uzm. Dr. Emine Kübra Dindar Demiray atandı.

Sağlık müdürlüğü makam odasında gerçekleşen devir teslim töreninde konuşan Dr. Koray Okur, “Bu süre zarfında çalışma arkadaşlarımla birlikte Bitlis halkına sağlık alanında güzel hizmetler sunduk. Nihayetinde bu bir bayrak yarışı. Eminim ki görevi devrettiğim arkadaşım hizmet bayrağını daha ileriye taşıyacaktır. Bu süreçte birlikte görev yaptığım arkadaşlarıma bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Sağlık müdürlüğü görevini devralan Uzm. Dr. Emine Kübra Dindar Demiray ise, Bitlis’in sağlığına yaptığı katkılardan dolayı Dr. Koray Okur’a teşekkür ederek “Bu kutlu hizmet yarışında sizden devraldığım bayrağı daha ileriye taşımak ve Bitlis halkına sağlık alanında en iyi hizmeti sunmak için elimden geleni yapacağım. Değerli meslektaşıma da bundan sonraki görevinde başarılar dilerim” diye konuştu.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (3)
Mersin 6 gün önce
Hayırlı olsun. Mersinde de yönetime destek olun eski yolsuzlar değişsin. Yada tümünü değiştirin Mersin nefes alsın
Sağlık olsun 1 hafta önce
Doktor abim joker gibi maşAllah.. bir yerde görevi teslim ediyor diğer gittiği yerde kaldığı yerden devam ediyor.. demekki Niğde de bu işi yapabilecek kapasitede yetişmiş tecrübeli kimse bulunamamış ????
İlahi komedya 7 gün önce
Hahah kepazelik ya
-11
açık
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?