PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Doktor Remzi Güneş Bismil Devlet Hastanesi Başhekimi Oldu!

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Başhekim Yardımcısı olan Doktor Remzi Güneş, Bismil Devlet Hastanesi'ne Başhekim olarak sözleşme imzaladı.

Atamalar 27.01.2022, 04:56 27.01.2022, 10:50 Zeynep Elmalı
Doktor Remzi Güneş Bismil Devlet Hastanesi Başhekimi Oldu!

Aylardır başhekimin olmadığı Bismil Devlet Hastanesi'ne nihayet başhekim atandı, daha önce de Bismil Devlet Hastanesi'nde Başhekimlik görevini yürüten ve Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Başhekim Yardımcılığı görevini yürütmekte olan Doktor Remzi Güneş atandı.

Başhekimliğe atanır atanmaz ayağının tozu ile göreve başlamak üzere Bismil İlçesine gelen Güneş, Bismil Devlet Hastanesi'nde yetkililer ve çalışanlar tarafından karşılandı.

Dr. Remzi Güneş; "gereken neyse yapılacak"

Kendisine yöneltilen sorular üzerine açıklamalarda bulunan Başhekim Güneş, Bismil Devlet Hastanesi'nde yaşanan sorunların farkında olduğunu belirterek; "Kimsenin şüphesi olmasın, en güzel hizmetler yapılacaktır. Ben bunun için geldim ve buradayım ve gereken her şey yapılacaktır, hepinize teşekkür ediyorum. Beni en güzel şekilde karşıladınız, hepinize saygılar, sevgiler, değerli Bismil Halkına teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı. Dr. Remzi Güneş 29 Mayıs 2021 tarihinde Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne Başhekim Yardımcısı olarak atanmıştı.

Kaynak: (Bismil Haber)

Yorumlar (0)
24
açık
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?