Devlet Hastanesi Yönetimi Değişti: Yeni Yönetimin Ak Parti Binasındaki Fotoğraf Paşlaşıldı!

Sözleşme dönemi sona eren illerden olan Çanakkale'de sözleşme yenileyen yöneticiler belli olmaya başladı. Buna göre Çerkezköy Devlet Hastanesinde Başhekimliğe Ortopedi Uzmanı. Dr. Mehmet Ali Filiz atandı.

Atamalar 18.09.2020, 01:25 20.09.2020, 23:43
Devlet Hastanesi Yönetimi Değişti: Yeni Yönetimin Ak Parti Binasındaki Fotoğraf Paşlaşıldı!

Yaklaşık 2,5 yıldır Çerkezköy Devlet Hastanesi’nde başhekimlik görevinde bulunan Yrd. Doç. Dr. Fergan Genç’in yerine aynı hastanede başhekim yardımcısı olarak görev yapan  Uzm. Dr. Mehmet Ali Filiz atandı. 

Filiz yeni görevine başlarken, İdari Hizmetler Müdürlüğü görevine Tufan Çetinkaya, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürlüğü görevine ise Canan Çekiç atandı. 

Genç’in nereye atandığının ise önümüzdeki günlerde belli olacağı öğrenildi.

TIKLAYIN

ÇETİNTAŞ’A HAYIRLI OLSUN ZİYARET

Öte yandan hastanenin yeni yönetimi bir süre önce AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanlığı görevine atanan Kamil Çetintaş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. İlçe başkanlığının sosyal medya hesabından ziyaretle ilgili fotoğraf paylaşıldı ve altına da  Çerkezköy Devlet Hastanesi Başhekimliği görevine atanan Sn. Mehmet Ali Filiz, Hastane Müdürü Sn.Tufan Çetinkaya, Müdür Yardımcısı Sn. Mehmet Acar İlçe Başkanımız Sn.Kamil Çetintaş'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.” notu düşüldü.

Yorumlar (6)
X 1 ay önce
Şaşırdık mı?!
placebo 1 ay önce
liyakat liyakat liyakat!!!! EL İNSAF.YÖNETİCİLERİN LİYAKATLA GELMEDİĞİNİN İSPATI.SORUYORUM DİĞER PARTİLEREDE GİTMİŞLERMİ :)
SASON DEVLET HASTANESİ 1 ay önce
BATMAN SASONDA DA MALESEF DURUM AYNI. BAŞHEKİM HASTANE MÜDÜRÜ VE BAŞHEMŞİRE KADROLARINDA OLAN KİŞİLER LİYAKAT YOK . DİREK BATMANLI SİYASETÇİLERİN TALİMATIYLA GELMİŞ İNSANLAR. ZATEN SABAH DOKUZDA İŞE GELİP AKŞAM ÜÇTE İŞ BİTİMİ BATMANA GİDEN İDARECİDEN NE BEKLERSİN. SASON HALKININ DERDİNİ NE BİLSİN. SASONDA HİÇ BİR ALLAHIN KULU BIRAK MEMNUN OLMAYI HİZMETLERDEN ZATEN ONLARI GÖRMEDİKLERİ İÇİN TANIMIYORLAR BİLE. YENİ HASTANE YAPILMIŞ SASONA AMA SIKINTILARI ÇÖZEMEDİKLERİ İÇİN ÜÇ AYDIR ESKİ HASTANEDE HİZMET VERİLİYOR . TAM BİR REZİLLİK. YA İSTİFA EDİN GİDİN YADA İŞİN EHLİ OLAN İNSANLAR BAŞA GELSİN.
mehmet 1 ay önce
Allah yar ve yardımcısı olsun yeni başhekimin.ne güzel bir tablo.görev süreleri bitiyor bir başkası bayrağı devralıyor.sağlıkta durmak hiç yok yola devam inşaAllah.
ALİ 1 ay önce
UTANÇ VERİCİ BEN PARTİ DEĞİL DEVLETİN MEMURUYUM.
wwwww 1 ay önce
d grubundan baş hemşireliğin kaldırılması iyi olmasdı
12
açık
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?