PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Devlet Hastanesi Başhekimi Sağlık Müdürü Olarak Atandı

Atamalar 09.06.2022, 03:50 09.06.2022, 05:00 Cansu Polat
Devlet Hastanesi Başhekimi Sağlık Müdürü Olarak Atandı

Ordu İl Sağlık Müdürü Mustafa Kasapoğlu'nun geçtiğimiz gün görevden alınmasının ardından Ordu İline yeni Sağlık Müdürü ataması yapıldı.

2021 yılı içerisinde Tokat Devlet Hastanesine Başhekim olarak ataması yapılan ve yaklaşık 1 yıldır bu görevi sürdüren Dr.Dursun Tüzün, Ordu'nun yeni Sağlık Müdür oldu.


*Ordu İl Sağlık Müdürü Dr. Dursun Tüzün

ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜ: BİR ÜST GÖREV VERİLECEĞİNDEN AYRILDIM

Diğer taraftan görevden alınan Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Kasapoğlu ilginç bir veda mesajı yayımlayarak Ordu İl Sağlık Müdürlüğü görevimden, tarafıma bir üst görev tevdi edileceğinden dolayı Müdürlük görevinden ayrılıyorum açıklaması yaptı.

DEVİR TESLİM JET HIZIYLA YAPILDI

Jet hızıyla Ordu Sağlık İl Müdürlüğünde görev devir teslim töreni yapıldı. Görevden alınan Dr. Mustafa Kasapoğlu görevi Yeni Müdür Dursun Tüzün’e devretti. 

DURSUN TÜZÜN KİMDİR?

1980 Zile doğumlu olup, ilk, orta ve lise öğrenimini Zile de tamamlamıştır. İstanbul Tıp Fakültesinden 2004 yılında mezun olmuş olup, 2004 yılında başlamış olduğu İstanbul Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Ana Bilim Dalını 2009 yılında bitirmiştir.

2009 yılında Gümüşsuyu Asker Hastanesinde vatani görevini tamamlayıp 2010 yılında Turhal Devlet Hastanesine atanmıştır.

Turhal Devlet Hastanesinde Kulak Burun Boğaz Uzmanlığı  görevi devam ederken Ocak 2015’te Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu tarafından 663 KHK’ye göre Tokat İli Kamu Hastaneleri Birliği Turhal Devlet Hastanesi’ ne  Hastane Yöneticisi olarak atanmıştır. 2021 yılında Tokat devlet hastanesine Başhekim olarak atanmıştır.

Dursun Tüzün evli ve üç çocuk babasıdır…

HABERİN GEÇMİŞİ

Ordu İl Sağlık Müdürü olarak Ağustos 2019’da sözleşme imzalayan Dr. Mustafa Kasapoğlu Bakanlık tarafından görevden alındı.

Sağlık Bakanlığı tarafından Türkiye geneli sağlık müdürleri ile ilgili değişiklik süreci devam ederken bugün son dakika müdür değişimi haberi Ordu ilinden geldi

Ordu İl Sağlık Müdürlüğünde 2,5 yıldır sağlık müdürü olarak görev yapan Dr. Mustafa Kasapoğlu’nun görevden alınmasına karar verilirken yeni İl Sağlık Müdürünün ise yakın zamanda sözleşme imzalaması bekleniyor.

Diğer taraftan üç gün önce de Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimi Mehmet Akdağ Uşak İl Sağlık Müdürü olarak sözleşme imzalamış, 2017’den bu tarafa 5 yıldır Uşak’ta Sağlık Müdürü olarak görev yapan Dr. Sedat Kavas görevi Akdağ’a devretmişti.

Yorumlar (17)
Doktor 3 hafta önce
hiçbir şey yok. boş laf. doktorlar süresiz iş bırakma yapacak. Sağlık sen denen şerefsizler toplululuğu sizinle de hesaplaşacağoiız
tahtarevelli! 3 hafta önce
bunları kim göreve atıyor..kim görevden alıyor..atanırken ne bekleniyor..alınırken neleri eksik görülüyor..!acaip işler..!atayıp,görevden alan kişi ne keyiflidir..! onu ata..bunu al..şunu ata onu al..! sen..yooo..! sen yerinde kal..!bu ne hal...!
tufan 3 hafta önce
çok isabetli bir karar oldu. kendini siyaset üstü gören. çok fazla sahadaymış görüntüsü veren sahadaki görüntüsü fotoğraf çektirmekten öte geçmeyen goygoycu bir müdürlük performansı gösterdi.
ATT 3 hafta önce
KIRŞEHİR SAĞLIK MÜDÜRÜ ALİ BULUT ALINDI AMA NİYE YAZILMIYOR ALLAHIN ADELETİ
adamla anlaşmışlar bakan olacakmış 3 hafta önce
işçi mi olacan bu koltuklar babanızın malı mı ? git mesleğini yap
SEKRETER 3 hafta önce
Yalvaç a atanan idari hiz. Müdürü "Ali kıran Başkesen" lik yapmaya gelmiş. Sanıyor ki hiç kalkmayacağım koltuktan. Elbet dönecek aramıza
İhsan 3 hafta önce
Ordu, chp'li müdürden kurtulmuş,gözü aydın.Vekilimiz Metin bey defalarca bu kişi hakkında uyarı yapmıştı.En sonunda bakan bey farketti.
Emin misin 3 hafta önce
Ben tanımam bu kişiyi ama açıklama yapmış daha üst görev verilecek diye ya daire başkanı oluyor yada genel müdür veya yardımcısı bakana da teşekkür etmiş ya sen yanlış biliyorsun ya baskalari
Nermin 3 hafta önce
Ne CHP li değil
Kesinlikle AKP li
Meçhul dr 3 hafta önce
Allah yolunu açık etsin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
20
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?