Çankırı Devlet Hastanesine Başhekim Yardımcısı Atandı!

Çankırı Devlet Hastanesi Başhekimi Arif Aslan göreve atanması sonrası daha verimli hizmet vermek için farklı birimlere yeni atamalar yapmaya başladı.

Çankırı Devlet Hastanesine Başhekim Yardımcısı Atandı!

Başhekim Arif Aslan’nın yeni yardımcısı acil uzmanı İsmail Erkan Aydın oldu.

İSMAİL ERKAN AYDIN KİMDİR!

TIKLAYIN

1989 yılında Adana’da doğan Uzm. Dr. İsmail Erkan AYDIN, 2006-2012 yılları arasında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tıp öğrenimini tamamlamış, 2013-2018 yılları arasında Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Acil Tıp uzmanlık eğitimi almıştır. Alanında çok sayıda bilimsel sözlü bildiri, poster ve makalesi, birçok acil tıp kitabında kitap bölüm yazarlığı bulunmaktadır. 2018-2019 yılları arasında Çankırı Devlet Hastanesi’nde mecburi hizmetini tamamlamış ve Acil Tıp uzmanı olarak çalışmıştır.

İyi derecede İngilizce bilen Uzm. Dr. İsmail Erkan AYDIN halen Çankırı Devlet Hastanesi’nde Acil Tıp uzmanı olarak görev yapmaktaydı. Başhekim Yardımcısı Olarak Atandı.

Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2019, 11:06

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
33
33 - 7 ay Önce

Darısı mersin İl müdürü ve destek hizm başkanına

SIRADAKİ HABER