Çankırı Devlet Hastanesine Aslan Atandı!

Çankırı Devlet Hastanesi Başhekimliğine Dr. Arif Aslan’ın atandığı öğrenildi. Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olan Dr. Arif Aslan’ın önümüzdeki günlerde Çankırı Devlet Hastanesi Başhekimliği görevine başlaması bekleniyor.

Çankırı Devlet Hastanesine Aslan Atandı!

TIKLAYIN

Daha önce Opr. Dr. Cem Solak’ın Başhekim olarak atandığı haberleri gelmiş, Çankırı Devlet Hastanesine Cem Solak Başhekim Olarak Atandı hatta atama kararının ÇKYS’ye düşmesinin son anda önüne geçildiği bilgisi gelmişti.  saglikpersonelihaber.net olarak bizim de yer yer haber verdiğimiz Çankırı Devlet Hastanesinde ki yolsuzluk ve usulsüzlük iddilarının ardından Başhekim İsmail Bozkurt 18 Ocak 2019 tarihinde İl Sağlık Müdürlüğü tarafından istifası istenerek görevden alındığı, o tarihten itibaren Başhekim olarak vekaleten Opr. Dr. Esra Elif Arslan bu görevi yürütüyordu. 

ARİF ASLAN ÇKYS'YE DÜŞTÜ

Başhekimlik için Opr. Dr. Cem Solak isminin bakanlığa gitmesine karşın, başta Ak Parti Çankırı Milletvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu'nun "Solcu bir ismin Çankırı Devlet Hastanesi'ne başhekim olarak atanması mümkün değil" (!) çıkışı yaptığı iddia edilmişti.  Bakan Koca’ya kadar konunun yansıması üzerine Ankara Yenimahalle Eğitim Araştırma Hastanesinde bir dönem Başhekim Yardımcılığı görevinide yürüten Aslan, son dönemde Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olarak görev yapıyordu. Kızılcahamamlı Opr. Doktor Arif Aslan'ın Başhekimlik kararı bugün itibariyle ÇKYS’ye düşmüş oldu.

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2019, 15:18

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
İrf33
İrf33 - 7 ay Önce

Mersin deki değişim nezaman olacak. Personel dört gözle bekliyor. Artık yetti

SIRADAKİ HABER