Büyükşehir'de Başkan, İlçe Sağlık Müdürü ve Başhekim Yardımcısı Ataması Yapıldı!

Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü Gaziantep İl Sağlık Sağlık Hizmetleri Başkanlığı’na Dr. Mehmet Akhan atarken, Şahinbey İlçe Sağlık Müdürlüğü’ne ise Dr. Erdal Özdemir, Dr. Ersin Arslan eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Başhekim Yardımcısı olarak Doç. Dr. Secaattin Gülşen'i atadı.

Atamalar 20.01.2021, 00:18 20.01.2021, 00:51 Güler Sağlam
Büyükşehir'de Başkan, İlçe Sağlık Müdürü ve Başhekim Yardımcısı Ataması Yapıldı!

AKHAN BAŞARILARIYLA ÖN PLANDA

Uzun yıllardan bu yana Sağlık Bakanlığı’na bağlı saha koordinatörü olarak görev yapan ve yaklaşık 2 yıldan beri 25 Aralık Devlet Hastanesi’nde Başhekim Yardımcılığı görevini yürüten Dr. Mehmet Akhan, Gaziantep İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Başkanlığı görevine atandı. Sağlık Bakanlığı’nda başarılı bir saha koordinatörlüğü görevini yürüten ve sağlık camiasındaki başarılı idareciliği ile tanınan Dr. Mehmet Akhan’ın Sağlık Hizmetleri Başkanlığı’na atanması ile birlikte İl Sağlık Müdürü Dr. Ümit Mutlu Tiryaki’nin idarecilik anlamında eli daha da güçlenmiş oldu. Gaziantep’in sağlığını idare edecek olan as kadroda Dr. Akhan’ın da yer alması ile sağlık hizmetlerinde başarılı işlere imza atılacağı sağlık camiası tarafından belirtilirken Dr. Akhan’ın İl Sağlık Müdürlüğü’ne de birçok hizmette katkı sağlayacağı dile getiriliyor.

SON ATAMA İLE BAŞKANLARIN ATAMASI TAMAMLANDI

TIKLAYIN

Kamu Hastaneler Başkanlığı Mehmet Gündoğan, Halk Sağlığı Başkanlığı’na Levent Sağlam, Acil Sağlık Hizmetleri Başkanlığı’na Vecdi Yıldız, Suriye Görev Gücü Başkanlığı’na Kemal Ürkmez, Destek Hizmetleri Başkanlığı’na Hasan Tiryakioğlu, Personel Hizmetleri Başkanlığı’na Yemluha Coşkun atanmıştı. Sağlık Bakanlığı tarafından son olarak Gaziantep İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Başkanlığı’na Mehmet Akhan’ın ataması onaylanarak ÇKYS’ye girildi.

ŞAHİNBEY SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ’NE ÖZDEMİR ATANDI

Şahinbey İlçe Sağlık Müdürlüğü’ne Dr. Erdal Özdemir atandı. Dr. Erdal Özdemir, daha önce geçici olarak ilçe sağlık müdürlüğü görevinde de bulunmuştu. Şimdi ise asaleten atanmış oldu.

ERSİN ARSLAN’A BAŞHEKİM YARDIMCISI ATANDI

Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcılığı’na Kulak Burun Boğaz Uzman Dr. Secaattin Gülşen atandı. Bu hastaneye başhekimliğine ise önümüzdeki günlerde sürpriz bir atamanın yapılacağı öğrenildi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (4)
Adaletsizlik 1 ay önce
Bir çok ilin sözleşmeleri aylar önce yenilenirken ,bir çok ilde sözleşme yenilemeleri nisana bIrakıldı.Bu büyük bir haksızlık.İnşAllah nisandan önce sona bırakılan o illerin atamaları yapılır.
ahmet tuna 1 ay önce
Sağda sürekli müzikle çıkan reklam pencereniz, bilgisayarıma porno sitesinden düşen virüs gibi saçma bişey
Excalibur 1 ay önce
Hayırlı Olsun
osteoblast 3 hafta önce
birçok ilde atamalar neden hala bekletiliyor, neden insanlar mağdur ediliyor anlamış değilim, bir an önce atamalar yapılsa ve hem hastaneler hem de halk rahatlasa
6
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?