Büyükşehir İl Sağlık Müdürü İstifa Etti!

Dr. Sinan BAHÇACI 10 Kasım 2017 tarihinden bu yana Mersin İl Sağlık Müdürü olarak görev yapıyordu. Yaz aylarında düzenlediği sünnet düğünü ile gündeme gelen Bahçacı'nın istifa ettiği öğrenildi.

Atamalar 18.02.2021, 14:09 18.02.2021, 15:48 Güler Sağlam
Büyükşehir İl Sağlık Müdürü İstifa Etti!

Bir diğer iddia ise Mersin İl Sağlık Müdürü Dr Sinan Bahçacı'nın görevden alındığı yönde

 Yerel bir medya hesabında paylaşılan bilgide İL SAĞLIK MÜDÜRÜ GÖREVDEN ALINDI.!!!İddiaya göre Mersin güne yeni bir görevden alınma ile uyandı Mersin İl Sağlık Müdürü Sinan Bahçeci görevden alındı.

Görevden el çektirilmesi nedeni henüz bilinmezken, yerine gelecek ismin şimdiden belli olduğu konuşuluyor. Bahçeci'nin görevi ne son verilirken, Mehmet Gül'ün Bu koltuğa oturması bekleniyor

TIKLAYIN

Dr. Sinan BAHÇACI kimdir ?

1964 Konya doğumlu Dr. Sinan BAHÇACI; ilk, orta ve lise eğitimini Konya'da tamamladı. Konya Meram Tıp Fakültesi'nden 1990 yılında mezun oldu. İlk görev yeri olarak Batman'a atandı. İki yıl sonra tekrar Konya'ya dönerek Konya Selçuk Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Biyokimya Anabilim Dalı'nda 1997 yılında doktorasını tamamladı. Sağlık Bakanlığının yurt içi ve yurt dışı çalışmalarında aktif görev alan Dr. Sinan BAHÇACI’nın Biyokimya alanında birçok makalesi yayımlandı.

Bir süre özel sektör ve kamuda çalıştıktan sonra 2005-2010 yılları arasında Konya Eğitim Araştırma Hastanesi'nde Başhekim Yardımcısı olarak görev yaptı. 2010-2012 yılları arasında aile hekimliği yaptı. 2013-2015 yılları arasında Konya İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekterliği Tıbbi Hizmet Başkanlığı'nda uzman olarak görev yapmakta iken, 2015 yılında Konya Sarayönü Devlet Hastanesi'ne Başhekim olarak ataması yapıldı.

Evli ve 3 çocuk babası Dr. Sinan BAHÇACI; 694 sayılı KHK kapsamında 10 Kasım 2017 tarihinde ilimize İl Sağlık Müdürü olarak atandı.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (8)
Hakkı Korur 2 hafta önce
Umarım doğru haberdir, buradan defolup gitsinde isterse cemaati yukarı alsın haramzadeyi. Yerine umarım çakal Geldi denmez.
Mersin 2 hafta önce
Hak yedi ama tek değil, ekibiyle birlikte yedi. Hala daha Mehmet gül diyorlar utanmadan. Tam bir çakal. Ne yaşamındaki entrikalar nede iş hayatındaki çevirdiği dolaplar anlatmakla bitmez. Büyük hata olur. Ak parti büyük yanlış daha yapmakla kalmaz maliyeti parti teşkilatı altından kalkamaz
dombala 2 hafta önce
Mersin kurtuldu.Hak yiyordu.Hakkımı helal etmiyorum.
Mersin 1 hafta önce
Dr Emrah ceviz yeni il müdürü hayırlı olsun. Umarım sinan bohçacı dan sonra iyi gelecek. Tüm beklentimiz bu. Mevcut md yardımcılarını değiştirmez işi zor.
güllü 1 hafta önce
Yerine Adana kamu hastaneleri başkanı atanmış.Mersine hayırlı olsun
Bursa16 1 hafta önce
Darısı Bursanın balına
Dombıra 1 hafta önce
Mersin'den sonra Niğde bekleniyor. Hayırlısı bakalım.
Mersin cevizci Niğde Fındıkçı.
meraklı 1 hafta önce
darısı en kısa sürede ANTALYAnın başına..... bıktık artık kendini beğenmiş insanlardan. biz nöbetten başımızı kaldıramıyoruz,izin alamıyoruz paşam 10 gündür işe gelmiyor....
1
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?