Bolu'ya Başhekim ataması nihayet yapıldı

Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne aylardır atanamayan Başhekim, nihayet atanabildi. Bilindiği üzere üniversite rektörü Prof. Dr. Mustafa Alişarlı Sağlık Bakanlığı’nın atadığı isme muvafakat vermediği için başhekim atanamıyordu.

Bolu'ya Başhekim ataması nihayet yapıldı

Başhekim iken Tıp Fakültesi dekanı olan ve buraya atanan Prof. Dr. Muhammet Güzel Kurtoğlu’dan sonra Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne başhekim için Sağlık Bakanlığı tarafından Dr. Öğretim Üyesi Muhammet Nur Öğün’ün ismini belirlemiş ve yazısını göndermişti. Fakat Üniversite rektörü Alişarlı bu ismi istemediği için muvafakat vermemiş ve hastane başhekimsiz kalmıştı.

TIKLAYIN

Bolu Gazetesi’nin konuyu gündeme taşımasının ardından rektör Prof. Dr. Mustafa Alişarlı muvafakatı imzalayarak Sağlık Bakanlığına gönderdi.

Nöroloji Ana Bilim Dalı Öğretim Görevlisi, Dr. Öğretim Üyesi Muhammet Nur Öğün bu hafta içinde Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi olarak göreve başlayacak.

Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz 2019, 18:32

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
Please insert below script in to upper part of body section. -----------------------------------------------------------------------------------------------------