PERSONEL SAĞLIĞIN Whatsapp Haber Kanalı İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Bolu Sağlık Müdürlüğü Yeni Dönem Sözleşmeli Yöneticileri Belli Oldu

Sözleşme süresi 2,5 yıl daha uzatılan Bolu İl Sağlık Müdürü Dr. Muhammed Emin Demirkol, yeni dönemde çalışacağı yönetim kadrosunu belirledi.

Atamalar 17.12.2022, 13:50 Cansu Polat
Bolu Sağlık Müdürlüğü Yeni Dönem Sözleşmeli Yöneticileri Belli Oldu

Sözleşmesi biten hastane başhekimleri ve Sağlık Müdürlüğü Başkanlıklarında oluşturulan yeni kadroya göre de sözleşmeler imzalandı.

Mevcut kadrodaki bazı isimlerle yola devam edilirken bazı Başkanlıklar ile hastane başhekimliklerinde ise değişiklik yapıldı.

İzzet Baysal Ağız ve Dış Hastanesi Başhekimi Dt. Cansu Koç’un sözleşmesi uzatıldı.

Gerede Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. İrfan İlter ile sözleşme yenilenmezken, İlter’in yerine Uzman Dr. Gizem Bakır Kahveci getirildi.

Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Ünal Barutçu ile de sözleşme yenilenmezken, Ünal’ın yerine geçen dönem Başkan yardımcılığı görevini yürüten Dr. Buşra Deligöz ile sözleşme imzalandı.

Sağlık Hizmetleri Başkanlığı görevini yürüten Dt. Taner Laçin yeni dönemde görev almazken, Laçin’in yerine geçen dönem Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanlığını yürüten Uzman Dr. Mehmet Balcı getirildi.

Balcı’dan boşalan Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanlığına ise Dr. Halil İlker Yeniçelik getirildi.

Destek Hizmetleri Başkanı Salih Ayhan ise aynı görevine devam edecek.

İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Hülya Ensari ile yeni sözleşme imzalandı.

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr. Öğr. Üyesi Hamdi Afşin görevinden ayrıldığından yerine Başhekim vekili olarak Uzman Dr. Zeynep Ateş görev yapıyor. Yeni sözleşme imzalanana kadar Dr. Ateş bu görevi yürütecek.

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Muhammed Nur Öğün’ün ise sözleşmesi 2024 yılana kadar devam ediyor.

Yorumlar (3)
Bilmem ki! 2 ay önce
La herkes buluyor yolunu! Köroğlu devlete şehir dışından gelen doktor hooopp başhekim yapılıyor. Geredeye atanan kişi ayrı muamma. Sorsan sadece iktidarda dönüyor torpil işleri der herkes...
Hadi ordan 2 hafta önce
Azıcık okusan geredeye gelen doktorun 15 senedir Bolu’da olduğunu görürdün ama nerdeeeee
sivaslı 2 ay önce
Kayseri ekibinde de yenilikler var onu neden haber yapmıyorsunuz
Günün Anketi Tümü
Yılbaşında Maaşlara Sizce Yüzde Kaç Zam Yapılacak?
Yılbaşında Maaşlara Sizce Yüzde Kaç Zam Yapılacak?
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.