Beklenen Atama Yapıldı: Eğitim Araştırma Hastanesine Yeni Müdür!

Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Kalite Destek Müdürü Cihat Bayrak'ın sözleşmesi uzatılmadı. Yerine Göğüs Hastalıkları Hastanesi Müdürü İsmail Yalçın sözleşme imzaladı.

Atamalar 16.11.2021, 18:15 16.11.2021, 19:56 Zeynep Elmalı
Beklenen Atama Yapıldı: Eğitim Araştırma Hastanesine Yeni Müdür!

Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yeni sözleşme dönemiyle beraber yeni atanan isimler belli olmaya devam ediyor. Buna göre;

Hastane İdari ve Mali İşler Müdürü olarak Hasan Kasım atandı. 

Göğüs Hastalıkları Hastanesi İdari ve Mali Hizmetler Müdürü İsmail Yalçın'da Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinin yeni Kalite Müdürü oldu.

  # Personel Sağlık'ın Whatsapp Haber Bültenine abone olmak için tıklayın. Detaylı Bilgi için tıklayın.

Öte yandan Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görevlerinden ayrılan idari kadrodaki yöneticilere teşekkür plaketi verildi.

Hastane Başhekim Prof. Dr. Mesut Sezikli tarafından İdari ve Mali İşler Müdürü Adnan Aydın, Kalite Destek Müdür Yardımcısı Tuncay Özdemir, Başhekim Yardımcısı Alper Göksal ve Kalite Destek Müdür Yardımcısı Tülay Sarsık’a teşekkür etti.

Sezikli, “Kıymetli yardımcılarım. Her şey için teşekkürler. Yeni görev yerlerinizde aynı başarıyı tekrarlayacağınızdan hiç şüphem yok.” ifadelerine yer verdi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (2)
Ermesut 2 hafta önce
Bu liyakatli müdür, hala milletvekili Ceylan'ın komşusu mu?
Hemşire. 2 hafta önce
Bakalım müdürlerimiz diğer atamaları liyakata göremi atama yapacak torpile göremi.Bu işin vebali var müdürüm kim liyakatlı ve becerikliyse onu ata yoksa alacağın bedduaları kılacagınız namaz kurtarmaz. Öbür tarafta sorarlar.özelliklede eğtim araştırmaları.
7
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?