Başhekimin İstifa Bilmecesi: İstifa Ettiğini Yalanladığı Açıklamayı Sildi!

Geçtiğimiz yıl basında sıkça haberlere konu olan Çankırı Devlet Hastanesine Başhekim olarak Ankara'dan atanan Arif Aslan hakkında yerel gazete Sözcü18 'İstifa etti' demişti. Haberin ardından genç Başhekim bir paylaşımda bulunarak görevimin başındayım açıklaması yapsa da, açıklamayı kısa süre sonra silmesi kafa karışıklığına sebep oldu.

Başhekimin İstifa Bilmecesi: İstifa Ettiğini Yalanladığı Açıklamayı Sildi!

Çankırı Devlet Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Arif Aslan, Sözcü18'in 'İstifa etti' haberinin ardından Facebook'dan yayımladığı 'görevimin başındayım' mesajını pazar sabahının ilk saatlerinde sayfasından kaldırdı.


*Dr. Arif Aslan

Çankırı Devlet Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Arif Aslan'ın Cuma günü mesai saati bitiminde gerçekleştirdiği 'istifa' olayını haberleştiren Sözcü18 Haber merkezi sıcak bir gelişmeyi okuyucularıyla buluşturuyor.

TIKLAYIN

İLGİLİ HABER

Başhekim İstifa Etti Haberinin Ardından Açıklama: Görevimin Başındayım!- TIKLA

Hatırlanacağı üzere Cuma günü mesai bitimi saatlerinde Başhekimlik görevinden istifa eden ve bu istifasını ilk olarak İl Sağlık Müdürü Dr. Hüseyin Sarıkaya'ya bildiren ve sonrasında istifa haberi Çankırı Valisi Abdullah Ayaz'a kadar giden Opr. Dr. Arif Aslan, Sözcü18'in 'istifa' haberini okuyucu ile buluşturmasından sonra, Facebook sayfasından yaptığı "... hizmet etmeye devam edeceğim" açıklamasını pazar gününün ilk saatlerinde sayfasından kaldırdı.

Opr. Dr. Arif Aslan'ın sosyal paylaşım sitesi Facebook'dan kaldırdığı o metin:

Güncelleme Tarihi: 21 Eylül 2020, 20:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bayramören
Bayramören - 1 ay Önce

Çankırılıyım demeye utanır oldum.

SIRADAKİ HABER