Başhekim Yardımcısı Başka Bir Hastaneye Başhekim Olarak Atandı!

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Başhekim Yardımcısı olarak görev yapanUzman Doktor Şadi Ballı, Menteşe Devlet Hastanesi Başhekimi olarak sözleşme imzaladı.

Başhekim Yardımcısı Başka Bir Hastaneye Başhekim Olarak Atandı!

Ataması Başhekim olarak gerçekleştirilen Şadi Ballı bugün veda ziyareti gerçekleştirdi. Ziyaret sırasında yaptığı açıklamada; her iki kurum arasında yaşanan iş ve güç birliğinin her zaman devam edeceğini ve yeni görev sürecinde de destekleri için tüm yönetici arkadaşlarına teşekkür etti. Doç. Dr. Turhan Togan’a başhekimlik görevinde başarı dileklerinde bulundu.

TIKLAYIN

Ziyarette kendisine İdari Mali İşler Müd. Sibel Özdemir, Sağlık Bakım Hiz. Müd. Elif Akkaya ve Birim Sorumlusu Vesile Akan eşlik etti.

15 ilden başkan başkan yardımcısı, başhekim, uzman, hastane müdürü vb sözleşmeli yöneticiler için liste istenildi haberi için tıklayınız

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Turhan Togan’da “Muğla halkımıza yeni hizmet vermeye başlayan Menteşe Devlet Hastanesinde görevli tüm çalışma arkadaşlarımıza sizin nezdinizde başarılar dileyerek nazik ziyaretiniz için teşekkür ederim” dedi.  

Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2020, 23:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER