Başhekim Yardımcısı Ak Parti İl Başkanı Oldu!

Kasım 2019’da Tunceli’de İl Sağlık Müdürlüğünden istifa eden Elazığ Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde Başhekim Yardımcısı olarak görev yapan Dr. Sercan Özaydın'ın Ak Parti Tunceli İl Başkanı olarak atandığı öğrenildi.

Atamalar 16.01.2021, 23:07 17.01.2021, 03:40 Güler Sağlam
Başhekim Yardımcısı Ak Parti İl Başkanı Oldu!

Tunceli’de İl Sağlık Müdürü olarak görev yapan ve Kasım 2019’da istifa eden halen  Elazığ Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesine Başhekim Yardımcısı olarak görev yapan (hastane web sitesindeki bilgiye göre)  Dr. Sercan Özaydın  Ak Parti Tunceli İl Başkanı olarak atandı.

Kendisine yeni görevinde başarılar dileriz

Not:  Dr. Sercan Özaydın muhtemelen devlet memurluğundan istifa etti.

Dr. Sercan Özaydın Kimdir?

TIKLAYIN

1982 yılında Elazığ ilinde doğdu. 2001 yılında Elazığ Anadolu Lisesi, 2007 yılında Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. Mecburi hizmet için atandığı Erzurum ili ve ilçelerinde, birinci ve ikinci basamak sağlık kurum ve kuruluşlarında hekimlik ve idarecilik yaptı. Yine Sağlık Bakanlığımız bünyesinde danışmanlık, eğitim ve koordinasyon hizmetleri kapsamında görevler aldı. Master'ını Sağlık Kurumları Yöneticiliği üzerine yapan Müdürümüz, Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Temel Bilimler ortaklığında bilimsel araştırma projeleri ve istatistiki çalışmalar yürüttü. 

2009-2014 yılları arasında yerel ve ulusal medya organlarında yayınlanmış çok sayıda inceleme ve çevirileri; yönetim, kamu idaresi, popüler bilim ve ilahiyat alanlarında makale ve köşe yazıları yayınlandı. Aynı zaman aralığında; kişisel gelişim, etkili iletişim, iş idaresi vb. konularda seminerler ve eğitimler verdi.

Askerlik vazifesini, 2013-2014 yılları arasında Şırnak 6.Motorlu Piyade Tugayında Sıhhiye Müfreze Komutanı olarak tamamladı.

Sosyoloji lisans öğrenimine devam etmekte olan müdürümüz iyi düzeyde İngilizce, orta düzeyde Almanca ve Arapça bilmekte olup evli ve 2 çocuk babasıdır.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (7)
ayşe 1 ay önce
elhamdülillah bugünleri de gördük:)))))))))))))
Ali İhsan 1 ay önce
Tebrik ederim. Tunceli için Dersim için çok güzel bir gelişme. Çok kaliteli bir yönetici, çok kalteli bir insan. Kesinlikle güzel hizmetler verecektir.
Haydar Haydar 1 ay önce
Dersimdeki hırsız bürokratların vay haline :) sonunda Dersimin kanını emen talancılara dur diyecek bizden biri çıktı.
Serdar 1 ay önce
Pkk lı biride TTB başkanı oldu ne olmuş demekki memurluğu bırakmış istediğini yapabilir hangisi daha vahim sence editör memurluğu bırakıp siyaset yapanmı devletten maaş alıp teröristlik yapanmı
Serdar 1 ay önce
Canan kaftancıogluda dr chp istanbul il başkanı bunu dr chp il başkanı oldu diye haber yapmadınız hayırdır
Hemşir 1 ay önce
Dosdoğru devam Sercan Başkan. Düzelte düzelte ince ince dokuya dokuya devam. Yolun açıktır. Hızır yoldaşımdır
Dr 1 ay önce
Düzgün bir kişi ise yakinda burnundan getiriler,dünyanın kaç bucak olduğunu öğretirler
4
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?