PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Başhekim Vedasını Sağlık Müdürüne Sarılarak Yaptı

Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği görevini bırakan Doç. Dr. Kamil Yavuzer, İl Sağlık Müdürüne sarılarak görevinden ayrıldı.

Atamalar 06.09.2022, 20:39 06.09.2022, 23:15 Cansu Polat
Başhekim Vedasını Sağlık Müdürüne Sarılarak Yaptı

Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimlik görevinden ayrılan Doç. Dr. Kamil Yavuzer, başhekimlik yaptığı süre içerisinde elde ettiği başarılar ve yaptığı hizmetlerden dolayı takdir toplarken, Van İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mahmut Sünnetçioğlu tarafından Yavuzer’e teşekkür belgesi ve plaket takdim edildi.

Samimi bir ortamda geçen ziyarette Yavuzer’e başarı belgesi takdim eden Van İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Sünnetçioğlu, “13 aylık süre içerisinde başhekimlik görevini layıkıyla yapan Doç. Dr. Kamil Yavuzer’e teşekkürlerimizi bir borç biliriz. Yaptığı güzel ve özverili çalışmalarından dolayı gerek bölgeye gerekse de Van’a ciddi katkılar sunmuştur. Doç. Dr. Yavuzer’e çalışma hayatında başarılar diliyoruz.” Dedi.

Yorumlar (3)
vatandaş 3 hafta önce
darısı turgutluya
sözleşmesiz 3 hafta önce
sözleşmeli sistemin bir özeti şu resim...
Hemşire sağlık personeli 3 hafta önce
Grev günü hastaneye gelen bir beyefendi hasta çocuğuna " ölüm bahane bunlar para için grev yapıyor. Parayı ver her şeyi unuturlar o zaman sana da bakarlar." dediğinde çok kızmıştım. Ama gerçekten çok çok HAKLIYMIŞ.
15
kapalı
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?