Başhekim Sebahattin Çelik İstifa Etti!

Üç yıl boyunca görev yaptığı Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimlik görevini yürüten Doç. Dr. Sebahattin Çelik görevinden istifa etti. Görev yaptığı süre içerisinde hastanede birçok yeniliğin, değişimin ve çalışmanın öncüsü olan Çelik, hastaneyi kısa sürede önemli bir noktaya taşıması ile dikkatleri çekti.

Atamalar 14.07.2021, 21:04 15.07.2021, 01:37 Güler Sağlam
Başhekim Sebahattin Çelik İstifa Etti!

Doktor kadrosu ciddi anlamda sıkıntılı durumda iken devraldığı hastanede doktor sayısını önemli bir sayıya ulaştıran Çelik, kentteki kritik tedavi ve ameliyatların yapılması konusunda da rol oynadı. Sadece Van’a değil bölgeye hitap eden hastanenin Covid19 sürecinde de önemli bir merkez olmasını ve tedavi sürecinin işleyişinde koordineli bir süreç yürümesini sağlayan Çelik’in istifası kentte şok etkisi yarattı.


  # Personel Sağlık'ın Whatsapp Haber Bültenine abone olmak için tıklayın. Detaylı Bilgi için tıklayın.

Başhekim Her Dediğinize Evet Demediği İçin mi İstifaya Zorladınız? -TIKLAYIN


DOÇ, DR. ÇELİK İSTİFASINI SOSYAL MEDAYADAN DUYURDU

Günlerdir konuşulan istifa haberini doğrulayan bir açıklama yayınlayan Çelik, şu sözlerle istifa ettiğini duyurdu: “Bugün itibari ile VEAH başhekimlik görevimden ayrıldım. Bu süreçte yanımda olan VEAH ailesine, idari amirlerime ve tüm Vanlı hemşerilerime teşekkür ederim. Kriz yönetimiyle geçen bir dönemde desteğinizle güzel işler yaptık ve umarım bölgemiz için VEAH hep en iyi yerlerde olacak.” Sebahattin Çelik, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezunu, eski başhekim Mehmet Parlak’ın istifa etmesi nedeniyle boşalan Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliğine atanmıştı.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (2)
ServisDr 5 ay önce
Hastaneye ne kadar borc biraktigini da yazsaydi keske!
Sağlık teknikeri 5 ay önce
Bir zahmet söyle ne kadar olduğunu
9
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?