PERSONEL SAĞLIĞIN Whatsapp Haber Kanalı İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Başhekim Oldu, İlk Olarak Ak Parti İlçe Başkanlığını Ziyaret Etti

Karamürsel Devlet Hastanesi Başhekimi olan Uzm. Dr. Adnan Canveren’in göreve atandıktan sonra Ak Parti İlçe Başkanlığına yaptığı ziyaret İyi Parti Kocaeli İl Başkanının eleştirilerine neden oldu.

Atamalar 21.10.2022, 20:24 24.10.2022, 18:00 Cansu Polat
Başhekim Oldu, İlk Olarak Ak Parti İlçe Başkanlığını Ziyaret Etti

Kocaeli Karamürsel İlçesinde uzun yıllardır doktor olarak görev yapan Adnan Canveren, Karamürsel Devlet Hastanesi Başhekimi olarak sözleşme imzaladı.

Başhekimlik koltuğuna oturmasının hemen ardından Ak Parti Karamürsel İlçe Başkanlığını ziyaret eden çiçeği burnunda Başhekim, İyi Parti İl Başkanının eleştirilerine hedef oldu.

İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız’a bugün gerçekleştirdiği Karamürsel programında da söz konusu ziyaret hatırlatıldı. Vatandaşların tepki gösterdiği Canveren’le ilgili Şanbaz Yıldız bir basın açıklaması yayınladı.

"ÜLKENİN TAMAMINI KUCAKLAMAYI BİLMESİ GEREKİYOR"

İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız, Canveren’e tepki göstererek şu ifadelerde bulundu, “Uzun yıllar boyunca Karamürsel’de hekim olarak görev yapan geçtiğimiz günlerde Karamürsel Başhekimliği görevine başlayan Uz. Dr. Adnan Canveren’e öncelikle yeni görevinde başarılar diliyorum. Hipokrat yemini etmiş hastasına, milletine faydalı olmak isteyen bir başhekimin atanmasının ilk haftasında iktidar partisinin ilçe başkanlığına ziyarette bulunmasının anlamı nedir? Etik ve ahlak kurallarını bilen devletin bir bürokratı olarak iktidar partisine giderken muhalefet partilerine de gitme özeni gösterecek mi? Zira kendisi sözde iktidarın değil halkın başhekimidir. Ülkenin tamamını kucaklamayı bilmesi gerekiyor.”

Yorumlar (15)
Yüksel 2 ay önce
Bu adamda hiç başhekim duruşu var mı??
He he 2 ay önce
Bir kıskançlık var herhalde haber yalan olmasa senin gibiler yorum yapmazdı.
attci 2 ay önce
Kamuda görev yapan kim olursa olsun memur işçi farketmez herkesin siyasetten uzaklaşması için yasal düzen yapılmalı.Siyaset yapacaksan istifa et ne yaparsan yap.Siyaset siyasilerin işidir kamu ise halk için çalışanların işi.bazen bi güvenliğine bazen bir sağlıkcıya gücümüz yetmiyor(işini layık yapanları tenzih ederim)kamu işi ile ilgili olarak .Herkes işini ve görevini bilmeli..Siyaset kişilerin işini yapma yeri değil eksiklikleri devlete bildirerek kamuda açığı kapatma yeridir .Sizce mantıklı değil mi?
Sağlık personeli 2 ay önce
Öyle bir yasayı çıkardıklarında kendi iplerini çekmiş olurlar. Kimse sevdiğinden değil çıkarları için destekliyor.
realist 2 ay önce
teşekkür etmeye gitmiştir,omurgasız vasıfsız başhekim
He he 2 ay önce
Sen omurgalısın herhalde yoruma bakarsan çok bilgilisin bir vasfını olmadığı belli farede omurgalı
Zeus 2 ay önce
Ahlakı sizin gibi ne idiğu belirsiz organizmalardan mı öğrenecek. Ahlak etik kelimelerini agziniza almayin carpilirsiniz.vatan hainlerini ziyaret etse alkislardiniz.
sağlıkçı 2 ay önce
Bari götlerini de yalayın
Bir görüş 2 ay önce
Nereye ziyarete gidecekti 6 lı masaya mi yaaa artık bu işlerin nas yürüdüğünü sokaktaki çocukta biliyor siyaset yapacaksanız başka şekilde kendinizi geliştirin. Böyle saçma şeyleri eleştirmek insani komik duruma düşürür. Basa kim gelirse onun seçeceği kişiler koltuklara geçer bu kadar basit ve net
vatandaş 2 ay önce
yaşlı olunca herkes bilge zannediyor, akıl yaşta değil başta..
mal zeus 2 ay önce
gerçekten sürekli a haber izleyen biri olduğun anlaşılıyor o yüzden çok fazla açıklama yapmaya da gerek yok senin gibilere.
Hakkı 1 ay önce
gereğini yapmış, teşekkür etmesin mi? bu işler böyle yandaş değilsen ne iş var ne de yöneticilik. liyakat dedikleri bu işte. yeterince bana yakın mısın.. dediklerimi yapıyor musun.
T saglikci 2 ay önce
En doğrusunu yapmistir nereyi ziyaren edecekti ak parti türk milletinin bugünkü siyasi temsilcisidir ak partiye de ziyaret edecek muhalefet liderlerinden her yeri ziyaret eseçer kurumlar birlikte devletin bekası için calişgali Allah böyle devlet adamlarından razı olsun iyi yapıyor çok iyi yapıyor nedir bu parti düşmanlığı partiler millete hizmet için var bugün parti olmasa kimi seçeceğiz demokrasinin gereği partilerin kurumlarla işbirliği yapmaları kadar güzel ne olabilir tebtikler
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın