Başhekim İstifa Etti!

Geçtiğimiz yıl Haziran ayında Şanlıurfa'daki Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimliğine atanan Prof. Dr. Mehmet Akif Altay’ın istifa ettiği öğrenildi.

Başhekim İstifa Etti!

Başhekim Altay ‘’Rektör hocayla mütabakata vardık. O şekilde görevimden istifa ettim’’ dedi.

Dr. Ahmet Güzelçiçek Yeni Başhekim Olarak Atandı! haberimiz için tıklayınız.

TIKLAYIN

4 yıldır hastanede başhekimlik ve başhekim yardımcılığı görevlerini yürüttüğünü de belirten Altay ‘’İstifamın özel bir nedeni yok. 2020 yılı içerisinde yenilenme, kan değişimi ve hastanemizin daha iyi bir ekiple yoluna devam etmesi hususunda görüşlerimi bildirdim yönetime. Bu şekilde istifamı sundum’’ dedi.

PROF. DR. MEHMET AKİF ALTAY KİMDİR?

1971 yılında Şanlıurfa’da doğdu. İlk ve Orta öğrenimini burada tamamladıktan sonra 1994 yılında Tıp doktorluğu eğitimini 2001 yılında da Ortopedi ve Travmatoloji ihtisasını tamamladı. 2001-2004 yılları arasında Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma hastanesinde Uzman Doktor olarak çalıştı. 2009 yılında Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim dalına yardımcı Doçent olarak atandı. 2013 yılında girdiği doçentlik sınavını başararak Doçent unvanı alan Mehmet Akif Altay, iyi derecede İngilizce bilmekte olup evli ve 3 çocuk babasıdır.

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2019, 00:20

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
33
33 - 3 hafta Önce

Hayırlısı olsun. Mersinde il müdürü ve ekibininde bu duruşu sergilemesi dileğimizle

SIRADAKİ HABER