Başhekim Dr. Hasan Keser'in Yardımcıları da Belli Oldu!

Çanakkale Mehmer Akif Ersoy Devlet Hastanesinde başhekimlik görevine, Lapseki Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Hasan Keser getirildi.

Atamalar 16.07.2021, 22:04 17.07.2021, 12:27 Güler Sağlam
Başhekim Dr. Hasan Keser'in Yardımcıları da Belli Oldu!

Çanakkale Mehmer Akif Ersoy Devlet Hastanesinde başhekimlik görevine, Lapseki Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Hasan Keser getirildi. Resmi olarak göreve başlayan Keser'in yönetimiinde; Uz. Dr. Murat Uygar Yapucu, Uz. Dr. Yener Tutaş, ve Uz. Dr. Mehmet Oldacay  da Başhekim Yardımcıları olarak görevlendirildi. 

İl Sağlık Müdürlüğünde Op. Dr. Gökhan Baştürk’ün göreve başlamasının ardından Çanakkale Devlet Hastanesi yönetiminde değişime gitme kararı alınmış, uzun zamandır görevi başarıyla yürüten Ufuk Tali’ye teşekkür edilmişti. Lapseki Devlet Hastanesi Başhekimi Operatör Doktor Hasan Keser’in, bakanlık onayı geldikten sonra Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi’nde başhekim olarak göreve başladı.


OP. DR. HASAN KESER KİMDİR?
25.05.1985 tarihinde Kırıkhan doğumludur. 2009 yılında Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olup, Uzmanlık eğitimini 2016 yılında Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi hastanesinde tamamlamıştır. 2009-2011 yıllarında Sefaköy Sağlık Ocağı, 2011 2016 yıllarında ÇOMÜ Ortopedi ve Travmatoloji bölümünde, 2016-2018 yılları arasında Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesinde ve 2018-2019 yılları arasında Özel Biga Can Hastanesi görev yapmıştır. Daha sonra Lapseki Devlet Hastanesi başhekimlik görevine atanan Keser, 15.07.2021 tarihinden itibaren Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi Başhekimliğine atandı.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (1)
Lapsek. Aml. 2 hafta önce
Herkes tarafından sevilen işi konusunda titiz farklı bir çalışma modeli vardır gittiği her yerde başaralı olacağından eminim kendisine kolaylıklar diliyor, Çanakkale'ye de hayırlı olsun.
20
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?