Başarılı Başhekim Kara Görevi Bırakmak mı İstiyor?

Gümüşhane Devlet hastanesinde Başhekim olarak görev yapan Ertuğrul Kara yaklaşık bir buçuk yıla yakındır Başhekimlik görevini yürütüyor.

Atamalar 03.07.2020, 12:05
Başarılı Başhekim Kara Görevi Bırakmak mı İstiyor?

Özellikle pandemi döneminde çok büyük fedakarlık yapan, idari personelden doktoruna ve hemşiresine kadar süreci iyi yöneten Başhekim Kara Gümüş Koza sitesinde yer alan habere göre görevinden ayrılmayı düşünmüyormuş.


*Ertuğrul Kara - Başhekim

TIKLAYIN

Bu süreçte 112’de çalışan başhekim ve personelini de unutmamak gerekir. Başhekim Kara’nın neden ayrılmak istediğini tam anlamıyla öğrenemedik ama öğrendiğimiz kadarıyla, Ordu Fatsa’ya tayinle gitmek istiyormuş. Çok yıprandığını ve yorulduğunu söylediği iddia ediliyor. Bakalım Başhekim Kara’nı bu talebi nasıl karşılık bulacak.

Bilindiği üzere bu aylarda Gümüşhane’de 27 idari personel yeniden sözleşme imzalayacak. İçlerinden bazıları için sıkıntılı bir sürecin yaşanacağı iddia ediliyor. saglikpersonelihaber.net

Sağlık Müdürlüğünde ise sözleşme imzalamadan kuruma ayar çekmeye devam edenler aynı yöntemlerine devam ediyor.1,5 yıllık doktoru başkan yapmaya çalışan başkanlar, başkanlık için 5 yıl doktorluk şartını bile bilmiyorlar. Bu zihniyetle kuruma ayar verenler yüzünde ilçeler başta olmak üzere çok sayıda uzman doktor tayin isteyerek gitmeye çalışıyor. Süreç böyle devam ederse ve üstelik bu başkanlar sözleşme imzalarsa vay oldu Gümüşhane’de sağlığına... Vay oldu çalışanlara demekten kendimizi alamıyoruz…

Gümüş Koza

Yorumlar (4)
Gümüş 4 ay önce
Görevi bırakmak istemesi kadar hayırlı bir haber olamaz bence bir daha asla başhekmlik yapmamali.reklami iyi yapilmis olabilir ama hastalar arasinda ayrimciligi özverisiz calismasi bunları bilen biz saglik calisanlari :)) sesini cıkaramayan Can Gümüşhanem not :koltuk salladı...
Piyon 4 ay önce
Piyon :satrançta en delikanlı taştır. geri vites yapmaz. dimdirek ileri gider.ödülü de karşı tarafın en sonuna geldiğinde vezir olmasıdır.:))) Basamak olarak kullanılmayacak Gümüşhane biz piyonlar sayesinde :)
GÜMÜŞHANE 4 ay önce
Ayar verenin Musa sı Birlikte çalışacaklarını söylüyorsa gitmiyordur.
Ahmet BAL 4 ay önce
BEn hemşerilerimi mert bilirdim. Yorum yaparken kimlikleri ile yazar diye düşündüm. Kimliğini yazamayan zatı muhterem kişiler sizler Gümüşhane li değilsiniz. Acaba kimin piyonusunuz.
12
açık
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?