Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Koordinatör Başhekimliğine Nurettin Yiyit Atandı!

Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi olan Prof. Dr. Nurettin Yiyit, Sancaktepe halkını üzen haberi sosyal medya hesabından duyurarak Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Koordinatör Başhekimliği görevine atandığını duyurdu.

Atamalar 01.10.2021, 08:00 01.10.2021, 10:17 Zeynep Elmalı
Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Koordinatör Başhekimliğine Nurettin Yiyit Atandı!

Sancaktepe halkını üzen haberi sosyal medya hesabından duyuran Yiyit, “Yeni görev yerim olan Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Koordinatör Başhekimliği görevime hayırlara vesile olması temennisiyle başlamış bulunmaktayım” ifadelerine yer verdi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (8)
Koordinatör müdürde değişmeli 3 hafta önce
Darısı müdürün başına.Çam Sakuradaki Daha yeni yayınlanan Sayıştay raporuna yansıyan yolsuzluklardan sonra Murat SOYLU devam edecekmi.Sayıştay raporlarında devleti milyarlarca zarara uğrattıkları madde madde yazıyor. Kimbilir daha neler var. Eğri olan eninde sonunda belasını bulur.
Vesselam 3 hafta önce
Bu yorum sayfası hayatı başarısızlıkla geçen (kaybolan çorabının eşini dahi bulamayan) geçmişi eziklik duyguları ile yoğrulmuş, sadece çamur at izi kalsın yaparak, böyle kimliği saklı işkembe sinden konuşanlar için açılmadı. Umarım başarı bir gün sizlere de nasip olur,sizde bu millet ve vatan için böyle yapılanları bilip bilmeden karalamak yerine bir işe yaramış olursunuz.
... 3 hafta önce
Istanbul'da yonetici sözleşmelerinin bitmesine iki hafta kaldı kimsenin ağzını bıçak açmıyor...
Le havle 3 hafta önce
Yeni atanan başhekim bey ÇAM SAKURADAKİ TRABZONLULARA DİKKAT ET. Bütün yönetim kademesi ağırlıklı Trabzonlu. Özellikle eşleri ve kocaları Trabzonlu olan koordinatör yalaka liyakatsiz en yakınındakilere dikkat et arkadan iş çevirmeyi severler. Nerde işe yaramaz tipler var sendika ve hemşehricilik ayağında oraya müdür ve müdür yardımcısı yapıldı. İş yapacak sistemi iyileştirecek yönetici lazım balkon göbekli takiyyeci adamlar yaramaz size
ab 3 hafta önce
@vesselam yorumcusu sana yazıyorum; bu düzende bu sistemde yavşaklar bitmez.Kimleri nerelerden ne amaçlarla getirip müdür ve müdür yardımcısı yaptığını biliyoruz. yakında senin de ipini çekecekler haberin olsun... sağlam bilgi... tekrar yanıma döneceksin... seni acil röntgen e vermeyi düşünüyorum. sende yönetici olacak kapasite yok. o göbekle olmayacağını sana söylemiştim.
Vesselam 3 hafta önce
Başarısızlığını memleket meselesine çeviren(Trabzonluları suçlayarak) şahıs sanada yazık. Sana tavsiyem okul çağlarını düşün sen yine işe yaramadın. Göbeği dert etme makarna ye yat sende de olur. ????
Noktaa 3 hafta önce
Dün koltuğa oturdu bugün hemen birileri ziyarete gitmiş ne acelen vardı :))))
Alamet 3 hafta önce
Nolur artık Isparta il sağlık hele ki halk sağlığı başkanlığı tüm kadrosu görevden alınsın. Bıktık kime sesimizi duyuracağız. Personel anketi yapın. Her iş personel özverisi ile yürüyor. Liyakatlı dışardan objektif yönetici isyiyoruz. Çakılı kadro mu bunlar anlamadık
13
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?