Atanmaz Denilen Başkan, Başhekim ve Hastane Müdürleri Atandı!

"Gaziantep Sağlık Müdürlüğündeki atama fırtınasında sona doğru gelindi. Atanmaz denilen başkan, başkan yardımcıları ve hastane idarecilerinden sonunda 34 kişi atandı."

Atamalar 17.12.2020, 20:42 17.12.2020, 20:49 Güler Sağlam
Atanmaz Denilen Başkan, Başhekim ve Hastane Müdürleri Atandı!

Gaziantep Sağlık Müdürlüğü tarihinde yapılamayan değişiklikler nihayet yapıldı. İl Sağlık Müdürü Dr. Ümit Mutlu Tiryaki, Gaziantep Valisi Davut Gül'ün ve Gaziantep siyasetinin tam desteğini alarak dün Sağlık Bakanı Dr.Fahrettin Koca ve Bakan Yardımcısı Halil Eldemir ile bizzat görüşerek  istediği kadronun atanmasını sağladı. 

Gaziantep İl Sağlık Müdürlüğü, İlçe Sağlık Müdürlükleri ve kamu hastanelerine beklenen atamaları Sağlık Bakanlığı tarafından nihayet yapılarak 34 yeni sağlık yöneticisi atandı.

ATAMALAR ÇKYS’YE DÜŞTÜ

TIKLAYIN

Gaziantep İl Sağlık Müdürlüğü, İlçe Sağlık Müdürlükleri ve kamu hastaneleri idarecilerinin atamaları İl Sağlık Müdürü Dr. Ümit Mutlu Tiryaki tarafından aylar öncesinde yapılmış ve Sağlık Bakanlığı’na onay için gönderilmişti. Yaklaşık iki aydan beri bekleyen ve adeta bir kaosa dönen atamalar sonunda Sağlık Bakanlığı tarafından onaylandı ve ÇKYS sistemine yansıtıldı.

A TAKIMINDA SIKINTI YOK

İil Sağlık Müdürü Dr. Ümit Mutlu Tiryaki'nin Sağlık Bakanlığındaki görüşmelerini takip eden www.memohaber.com'un  Dr. Mutlu'nun A Takımındaki bekleyen 8 kişilik Başkan ve Başkan yardımcılarından oluşan kadrodaki isimlerde her hangi sıkıntının olmadığını bunların atamasının ise önümüzdeki saatler içinde yapılacağını öğrendi. 

İŞTE YENİ ATAMALAR

Memo Haber

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (6)
MANİSAYA ACİL ÇÖZÜM 1 ay önce
Bakanlık yetkilileri Manisa sağlığındaki kaosu bir an önce sonlandırmalılar.
Manisadacovid 1 ay önce
Manisa Sağlığı iyi yönetilemiyor ve bakanlık neyi bekliyor??????
RTE Sevdalısı 1 ay önce
Gaziantep başardı,sende başarabilirsin Samsun. yıllardır sadece kendilerine faydalı "yöneticimsi" kişilerden kurtarın bizi Allah rızası için.
Eren 2 hafta önce
Konya'ya da yeni idarecilerin gelmesini dört gözle bekliyoruz. Neden bu kadar zor eski liyakatsiz atamalardan vazgeçmek, çalışanlar olarak merak ediyoruz.
bakanlıktaki genel müdür yardımcılarına dikkat edin. 1 ay önce
bakanlıktaki genel müdür yardımcılarına dikkat edin her türlü film fırıldaklıkları var .gerçekten çok tehlikelidirler. bir an önce bakanlık bunlardan arınmalı.
hasan 1 ay önce
Aynı karabük gibi olmuş,ne güzel:)))))
-4
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?