Ankara İl Sağlık'tan Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu Başkan Yardımcılığına: Ferhat GÜNGÖR

Ankara İl Sağlık Müdürlüğünde Destek Hizmetleri Daire Başkanı Yardımcısı olarak görev yapan Ferhat GÜNGÖR, Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumuna Başkan Yardımcısı olarak atandı.

Atamalar 07.09.2020, 23:27 07.09.2020, 23:30 Güler Sağlam
Ankara İl Sağlık'tan Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu Başkan Yardımcılığına: Ferhat GÜNGÖR

Ankara'da Yenimahalle Eğitim Araştırma Hastanesinde İdari ve Mali Hizmetler Müdürü olarak yöneticlik kariyerine başlayan GÜNGÖR, başarılı çalışmalarının ardından Gülhane Eğitim Araştırma (GATA) Hastanesine Müdür olarak atanmıştı.

GATA'da bir süre görev yaptıktan sonra Ankara İl Sağlık Müdürlüğü Destek Hizmetleri Başkan Yardımcılığına geçen Ferhat GÜNGÖR kısa bir dönem Yenimahalle Eğitim Araştırma Hastanesi Müdürlüğüne vekaleten atanarak hem Başkan Yardımcılığı hemde Yenimahalle Eğitim Araştırma Hastanesinde İdari ve Mali Hizmetler Müdürlüğü görevlerini aynı anda yürüttükten sonra tekrar İl Sağlık Destek Hizmetleri Başkan Yardımcılığına dönmüştü.

TIKLAYIN

Yeni alınan kararla Ferhat GÜNGÖR, bu kez Ankara İl Sağlık Müdürlüğü Destek Hizmetleri Başkan Yardımcılığından Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu Destek Hizmetleri ve Bilgi Yönetimi Başkan Yardımcısı olaran atandı.

Geçtiğimiz günlerde Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu Başkanlığına da Yenimahalle Eğitim Araştırma Hastanesi eski Başhekim Yardımcısı Doç. Dr. Tolga TOLUNAY Kurum Başkanı olarak atanmıştı.

saglikpersoneliHABER.NET olarak Ferhat Güngör'ü tebrik eder, yeni görevinde başarılar dileriz. 

Kaynak: SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER
Yorumlar (9)
Radikal 3 ay önce
Ne Yapmiş Ağzıyla Kuşmu Tutuyormuş ? Sen Ben Bizim Oğlan yada Bizim Cemaat. Bakanlığı Yaz Boz Tahtasına Çevirdiler. Bu Sistem Geriye Dönmeden Düzelmez. Bu Nedir. Sabah Memur, Aksam Daire Başkanı, Hafta Sonuna Genel Müdür. Bir Sonraki haftaya sıfıra indirgenmiş...Kimse Utanmıyor..
Mehmet 3 ay önce
Beraberler çalışanlar bilir ki haksızlık hukuksuzluk tuzak içten pazarlık herşey var bunlarda liyakat nerde? Kimin adamı?
Jet Atamaları kimler yapıyor 3 ay önce
Ankara Destek liyakatsız beceriksiz başkan ve başkan yardımcılarının olduğu yerdi yazıklar olsun.
Gerçek 3 ay önce
Evet tanımadığı birisi hakkında yine yafta yapıştıran bir karakter daha. İlk olarak beraber çalışacaksın ondan sonra yorum yapacaksın. At gözlüğü ile bakma
Ankara sağlık 3 ay önce
3600 ek gösterge savaşları devam ediyor , torpil için çok uğraştı , tebrikler , neden çöküyoruz sorusunun vücut bulmuş halidir bu kişi .
Necmettin 3 ay önce
"Dayısı" kim?
mustafa 3 ay önce
ne başarısı yaptı ki.İhale, maaş rutin işler
Sağlık Neferi 3 ay önce
Gece gündüz demeden çalışan Ankara'nın destek hizmetleri baskan yardımcılığıni ekibiyle beraber çok başarılı olarak yöneten bir kişi hakkında ne kadar haksız yorum yapan kişiler var.Yazıklar olsun size. Gecenin 2 sinde 3 ünde Gölbaşı KYK basta olmak üzere Pandemi surecinde canla başla görev yaptığına ben şahidim sen ne yaptında karalama yapıyorsun.Yiğidi öldürün ama hakkını yemeyin. Lütfen dürüst olun.
Xxl 3 ay önce
Biraz da elit takımıyla çalışsın. Bu zor dönemde gemi böyle terkedilmez.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
-3
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?