Ankara İl Sağlık Müdürlüğüne Vekalet Eden İsim Belli Oldu!

Ankara İl Sağlık Müdürlüğünde dün geç saatlerde yaşanan atama hareketliliğinden sonra Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Gülüm'ün memleketi olan Şanlıurfa iline Sağlık Müdürü olduğunu duyurmuştuk. Gülüm'ün kararının ÇKYS'ye düşmesinin ardından Ankara'da Sağlık Müdürlüğüne vekalet edecek isimde belli oldu.

Atamalar 15.06.2021, 10:59 15.06.2021, 11:47 Güler Sağlam
Ankara İl Sağlık Müdürlüğüne Vekalet Eden İsim Belli Oldu!

Sağlık Bakanlığı tarafından Şanlıurfa'ya ataması gerçekleştirilen Prof. Dr. Mehmet Gülüm, Ankara Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi iken Ankara İl Sağlık Müdürü olarak atanmıştı. Gülüm'ün Şanlıurfa iline atama onayının ÇKYS sistemine dün akşam saatlerine düştüğü öğrenildi.

Önemli sözleşme haberlerini kaçırmamak için Whatsapp Haber Listemize kayıt olabilirsiniz. ÜCRETSİZDİR! Tıklayınız.

Kamu Hastaneler Genel Müdür Yardımcısı olarak uzun zaman görev yapan en son Ankara Hastanesinde Başhekim Yardımcısı olarak çalışan Mustafa Sırrı Kotanoğlu,  2020 Ağustos ayında Ankara İl Sağlık Müdürlüğünde Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı olarak göreve başlamıştı. Deneyimli Yöneticinin bugün itibariyle Prof. Dr. Mehmet Gülüm'den boşalan Ankara İl Sağlık Müdürlüğüne vekalet ettiği öğrenildi.

Öte yandan Mehmet Gülüm'ün atandığı Şanlıurfa ilinin Sağlık Müdürü Doç. Dr. Emre Erkuş'un da Manisa'ya Müdür olduğu öğrenildi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
20
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?