Ak Partili Vekil: Ataması Yapılan 2 Sağlık Bakım Müdürü'de Akrabam Değil!

CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır'ın bazı hastanelerin sağlık hizmetleri bakım müdürlerinin görevden aldırıp, birinci derecede bir akrabasını getirttiği yönündeki iddiaların ardından AK Parti Mersin Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz, "İddia edilen kişiler hiçbir şekilde uzaktan yakından akrabam ya da yakınım değildir." dedi.

Ak Partili Vekil: Ataması Yapılan 2 Sağlık Bakım Müdürü'de Akrabam Değil!
banner71

AK Parti Mersin Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz, bazı hastanelere atanan müdürlerin birinci derece akrabası olduğu yönündeki iddiaların gerçeği yansıtmadığını bildirdi.


*AK Parti Mersin Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz

TIKLAYIN

Yılmaz, yaptığı yazılı açıklamada, CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır'ın bazı hastanelerin sağlık hizmetleri bakım müdürlerinin görevden aldırıp, birinci derecede bir akrabasını getirttiği yönündeki iddiaların doğru olmadığını kaydetti.

Doğruluğu araştırılmadan yapılan yalan haberlerin siyasete ve ülkeye zarar verip, kişiyi kamuoyunda güvenilmez konuma düşürdüğünü belirten Yılmaz, "CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, Toros Devlet Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürünü ve Mut Devlet Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürünü görevden aldırıp, birinci derecede bir akrabamı getirttiğimi iddia etmiştir. İddia edilen kişiler hiçbir şekilde uzaktan yakından akrabam ya da yakınım değildir. Yasal haklarım saklı kalmak kaydıyla kendisini iddiasını ispata davet ediyor ve derhal cevap bekliyorum." ifadesini kullandı.


*CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır

Yılmaz, siyaseti doğrudan ve adaletten şaşmadan, millete hizmet için yaptığını, bu uğurda reklam amaçlı kimseye iftira atmadığını ve kimsenin itibarıyla oynamadığını kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2020, 19:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
Senay
Senay - 1 hafta Önce

Bence de akrabası yada yakını değilse özür dilemeli, fakat bir bağı varsa da ortaya çıkarılmalı ki, vicdanlarda soru işareti kalmasın

Uydurmasyon makamlar
Uydurmasyon makamlar - 1 hafta Önce

Başhemşireye sağlık bakımı müdürü demek tüm sistemi bozuyor.

deephayal
deephayal - 1 hafta Önce

anam babam geç bunları güzel bir şarkı

DR
DR - 1 hafta Önce

-de ayrı yazılır. kesme işareti konmaz.

SIRADAKİ HABER