Ak Parti İl Başkanı Başhekimi Görevden Aldırdı İddiası!

Salgın hastanesi olan Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr. Muhammed Asena görevden alınması ve 4 başhekim yardımcısı da istifa etmesinin yankıları sürüyor.

Atamalar 31.05.2021, 10:38 01.06.2021, 22:08 Güler Sağlam
Ak Parti İl Başkanı Başhekimi Görevden Aldırdı İddiası!

İlk başta normal bir görevden alma gibi görünen bu olayın aslında böyle olmadığını biz de biliyorduk ama Saadet Partisi Diyarbakır İl Başkanı daha önemli iddialar ortaya attı.

Saadet Partisi Diyarbakır İl Başkanı Fesih Bozan, Başhekim Asena’nın, AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Süleyman Serdar Budak'ın istifa etmesinin ardından göreve gelen Şerif Aydın’ın talebi üzerine alındığını öne sürdü.

Personel Sağlık Whatsapp grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Bozan, başhekimin göreve geldiği günden beri çalışkanlığı ve dürüstlüğü ile tanınmasına, hastaneye büyük maddi kazanımlar sağlamasına rağmen neden bir gecede apar topar görevden alındığının açıklanmasını istedi. Bozan ayrıca, başhekimin birilerinin ihale ve yolsuzluk taleplerini reddettiği için görevden alınıp alınmadığını da sordu.

Anlaşılan bu görevden alma olayının arkasında da rant kavgası iddiaları bulunuyor ve görünen o ki önümüzdeki günlerde ortaya saçılan kirli çamaşırların ne ülkemize, dolayısıyla bize güzel bir gelecek hazırlamayacağı gerçeğidir. Çünkü yukarı ne ise aşağıda odur. Derler ya balık baştan kokar diye, işte bizimkisi o misal…

Sevgiyle kalın.

Ercan Akkar

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (4)
Dakika 1 gol 1 mi ? 3 hafta önce
diyarbekir yazık ya il başkanı yeni atandı maşAllah çok hizlı çıktı dakika bir gol bir maşAllahhh ,maşAllahhh...
Memur 3 hafta önce
Bu devirde normali bu değil mi, şaşılacak bir durum yok bence
Aslan 3 hafta önce
Bu adama çok yazık oldu. Gerçekten sedh ta hiç birşey yolunda olmamasına rağmen başhekim hakkında o kadar iddia olmasına rağmen hiç birşey yapılmıyor. Ama gyeah ta başhekim çalışıyor diye görevden alındı. Yazık diyarbakira
HAYATİ AYDEMİR 4 gün önce
BARAJI GEÇEN HERKESE KADROSU VERİLSİN.SÖZLÜ SINAV OLMASIN BİR DEFAYA MAHSUS ÜNVAN DEĞİŞİKLİĞİ YAPILSIN.
19
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?