Ak Parti Başkanı Sağlıkta Sözleşme İmzalayan İsimleri Açıkladı!

AK Parti'nin Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Mehmet Fatih Çakır, kamuya ait sağlık kuruluşlarında sözleşmeleri biten bazı yöneticilerin sözleşmelerinin yenilendiği, bazılarının da ilk kez sözleşme imzaladığını bildirdi.

Atamalar 15.07.2020, 12:33 18.07.2020, 21:40
Ak Parti Başkanı Sağlıkta Sözleşme İmzalayan İsimleri Açıkladı!

Çakır, yaptığı açıklamada, Kdz. Ereğli’de Kamuya ait Sağlık Kuruluşlarındaki Sözleşmeli Yöneticilerin, bir kısmının sözleşmeleri bittiğini hatırlattı.

Geçtiğimiz haftalarda sözleşmeleri yenilenen ve ilk kez sözleşme imzalayan yöneticilerin atamaları nın bugün itibarıyla resmi olarak gerçekleştirildiğini ifade eden Çakır şunları kaydetti:

“Bu minvalde Kdz. Ereğli İlçe Sağlık Müdürlüğü görevini yürüten Dr. Sezer Çetinkaya yeniden imza atarak  görevine devam ediyor.

Kdz. Ereğli Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Vildan Türkeli sözleşmesi devam ettiği için görevinin yürütmeye devam ediyor.

 Öte yandan sözleşmesi biten idari Mali İşler Müdürü İbrahim Duvarcı, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü İsmail Koçak, Müdür Yardımcıları Ercan Yirmibeşcik, Ebru Kösterili Likoğlu, Dilek Arslan, Başhekim Yardımcısı Dr. Hasan Cemil Kılınç  sözleşmelerini yenileyerek görevlerine kaldığı yerden devam ediyorlar.

TIKLAYIN

Başhekim yardımcılığına ilk kez atanan Radyoloji Uzmanı Uzm. Dr. Zeynep Yüceler Şener Kadroya yeni katılanlardan oldu.

Kdz. Ereğli Ağız Diş Sağlığı Merkezine Dt. Meltem Çavuşoğlu Başhekim olarak imza atarak, atamaları bu gün itibari ile resmen yapıldı.

Ağız Diş Sağlığı Müdürü Ercan Özen sözleşmesi devam ettiği için görevine devam ediyor.”

 “HAYIRLI OLSUN…”

Sözleşmeleri yenilenen yöneticilerin çalışmalarından memnun olduğunu dile getiren Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Fatih Çakır, “idarecilerimiz nezdinde tüm Sağlık Çalışanlarımızın Covit 19 süresince yürütmüş oldukları başarılı ve fedakâr çalışmalarından dolayı her birine ayrı ayrı teşekkür ediyor,  atanan idarecilerimize görevlerinin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Yorumlar (6)
Sağlık 4 ay önce
Akparti iktidara gelince vesayetçi yapıları bitireceğiz diyerekten oy istedi. Bir takım yargının ve askeriyenin siyaset üzerindeki vesayetçi yapıları yok etti buna amenna. Ama tasralarda kurumlar üzerinde teşkilat vesyati hortladı bu da bunun bir örneği. Sağlık da kimlerin sözleşme imzaladığını açıklamak ilçe başkanına mi kalmış.
Liyakat Liyakat 4 ay önce
Sağlık sistemi ilçe başkanlarımın iki dudağı arasında olmamalı. Sağlığın S sinden anlamayan ilçe başkanları kurumlara sözleşmeli yönetici atanmasinda söz sahibi olmamalı
Ümitsiz 4 ay önce
Seni ne alakadar eder.Bir de açıklama yapıyor.Cehalet diz boyu.
Kübra 4 ay önce
Anap da bitiş dönemlerinde böyle liyakat at dışı atamalar yapıp ilçe başkanlarını ön plana çıkarmıştı ve sonrasında silindi gitti.
Hizmet anlamında başarılı olan hükümet maalesef atama anlamında başarısız bunu son seçimlerde üniversite öğrencilerinin tercih etmemesi gösterdi.ilk seçimlerde 7 milyona yakın sıfır oy var ve bu gençlik böyle liyakatsız ve adaletsiz atamaları gördükçe tercihini kullanmayacaktır.
attci 4 ay önce
Sayın cumhurbaşkanım artık sağlıkta sözleşmeli yöneticiliğe el atın ve iptal edin.İdareciler keyfe keyf yaparken aldıkları ücrete ve rahatlığa binaen,acilde sağlıkcısı poliklinikte sağlıkcısı amaliyathane de sağlıkçısı üç beş kurusa calıstığı gibi çokta fazla yıpranmaktadır.Yeminle vebaldir...Saygılar sunarım.
sağlıkcı 4 ay önce
Kdz Ereğli Hastanesinde USG randevuları aylarca ileriye verilirken bizim cenahın insanı diye iki Radyologdan birini Başhekim yardımcısıyaptık diye övünen cahil siyasetçi.Yazık yazıkEreğliye.
26
açık
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?