A. İlhan Özdemir Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi Kemal Uzun'da Sözleşme Yeniledi!

Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Kemal Uzun’un sözleşme yenilediği öğrenildi.

Atamalar 04.07.2020, 19:45 04.07.2020, 19:52
A. İlhan Özdemir Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi Kemal Uzun'da Sözleşme Yeniledi!

saglikpersoneliHABER.NET sitemizin güvenilir kaynaklardan edindiği bilgilere göre, başarılı çalışmalarıyla göz dolduran Doç. Dr. Kemal Uzun’un sözleşmesini yenileyerek bir dönem daha Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi olarak görev yapacağı öğrenildi.

Sözleşme İmzalama Sürecindeki Sözleşmeli İdareciler Kimler? Son Haberler için tıklayınız

Doç. Dr. Kemal Uzun Kimdir?

Trabzon' da doğdu. 

TIKLAYIN

İlköğrenimini Trabzon'da tamamladı.  Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu.

2003 yılında İstanbul Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesinden Kalp Damar Cerrahisi Uzmanlık eğitimini tamamladı. 

Ülkemizde çeşitli hastanelerde görev yaptıktan sonra Ordu Üniversitesi Tıp Fakültesinde , ve Giresun Üniversitesi Tıp Fakültesi Kalp Damar Cerrahi Anabilim Dalında görev yapmıştır.

2018 Yılında doçent ünvanını almıştır. 2018 yılında Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi başhekimi olarak görev yapmaya başlamıştır.

FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER
Yorumlar (1)
Kadir 4 ay önce
Değerli guvenilen kaynak,başhekimin sözleşmesinin yenilenmesi için bitmesi gerekmez mi? Bitmedi ki sözleşmesi yeni bir yere gidebilir ama canını yediğim
26
açık
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?