9 Yıldır Yürüttüğü Hastane Müdürlüğü Koltuğundan Teşekkür Ederek Ayrıldı

2012 yılından bugüne kadar Manisa Ağız ve Diş Sağlığı merkezinde, İdari ve Mali İşler Müdürü olarak görev yapan ve bugün sözleşmesi sona eren Yüksel Ülker 2012 yılından bu güne sözleşme imzalamamda desteklerini hiç esirgemeyen Dostlarıma, STK lara, Siyasi iradeye, Bürokratlara ve Kurum çalışanlarına şükranlarımı sunuyorum dedi.

Atamalar 14.07.2021, 20:59 Güler Sağlam
9 Yıldır Yürüttüğü Hastane Müdürlüğü Koltuğundan Teşekkür Ederek Ayrıldı

Yüksel Ülker paylaşımında;

  # Personel Sağlık'ın Whatsapp Haber Bültenine abone olmak için tıklayın. Detaylı Bilgi için tıklayın.

"TEŞEKKÜRLER BU GURUR BANA YETER

2008-2012 yılları arası Müdür Yardımcısı 2012 yılından bugüne İdari ve Mali İşler Müdürü olarak görev yaptığım Manisa Ağız ve Diş Sağlığı merkezindeki görevimden bugün itibari ile ayrılmış bulunmaktayım.5 yıl Müdür Yardımcısı son 9 yılını İdari ve Mali İşler Müdürü olarak görev yaptığım Manisa ADSM nin tüm başarılarında emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. 2012 yılınndan bu güne sözleşme imzalamamda desteklerini hiç esirgemeyen Dostlarıma,STK lara,Siyasi iradeye,Bürokratlara ve Kurum çalışanlarına şükranlarımı sunuyorum.14 yıl gururla görev yaptığım Manisa ADSM de yeni Başlayacak olan arkadaşlarıma başarılar dilerim.Hakkınızı Helal edin.Allaha Emanet olun" ifadelerine yer verdi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (3)
sağlıkçı 5 ay önce
bize ne....
Vay ve 5 ay önce
İlk defa bir insan liyakat ile değil STK ve siyasi irade ile koltukta olduğunu itiraf etti bunun için tebrik ediyorum . Herhalde seninle işleri bitti veya daha yüksek bir koltuk önermişlerdir.
Adsız 5 ay önce
Bu haber mi şimdi? Adam kendi haberini yaptırmış.
8
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?