500 kere 'Ben salağım' Yazdıran Başhekim Ayşegül Alkan'ın Yerine Yeni Atama!

Hemşirelere verdiği ceza sonrası hakkında başlatılan soruşturmanın ardından görevden alınan Kumluca Devlet Hastanesi Ayşeül Alkan'ın yerine aynı hastanede Başhekim yardımcılığı görevini yürüten Uzman Doktor Fatih Aladağ vekaleten görevlendirildi.

Atamalar 18.12.2020, 17:55 18.12.2020, 18:27 Güler Sağlam
500 kere 'Ben salağım' Yazdıran Başhekim Ayşegül Alkan'ın Yerine Yeni Atama!

Hemşirelere verdiği ceza sonrası hakkında başlatılan soruşturmanın ardından görevden alınan Kumluca Devlet Hastanesi Ayşeül Alkan'ın yerine aynı hastanede Başhekim yardımcılığı görevini yürüten Uzman Doktor Fatih Aladağ vekaleten görevlendirildi.

TIKLAYIN

Acil Tıp Uzmanı Fatih Aladağ 1980 yılında Malatya'nın Akçadağ ilçesinde dünyaya geldi. Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu.

Konya Selçuk Üniversitesi'nde Acil Tıp Uzmanlığı dalında ihtisasını tamamladı. Ayşegül Alkan, görev yerlerini terk ettikleri gerekçesiyle iki hemşireye 500 kere "Görev yerimi terk ettim ben salağım" yazma cezası vermiş, olayın duyulmasının ardından jet hızıyla görevden uzaklaştırılmıştı.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (4)
GÜLHANE 1 ay önce
Hastane yöneticilik görev süresi uzatılmayacak uzatıldığı zaman çalışanlara neler yapıldığını görüyoruz.Evinde çocuğuna bağıramaz çalışanlara neler yaptıklarını görüyoruz. ANKARA da çok bulunuyor.
Deephayal 1 ay önce
Sahsen ben başhekimin oyuna geldiğine inanıyorum. İşin içinde her zaman ki sağlık sen var. Hızlı ve etkili bir şekilde oyun kurdu. Lakin bunun adli ve idari mahkeme boyutu var. İnşAllah yüzünün akıyla çıkar başhekim
Hemsire bey 1 ay önce
Kesin oyun kurmuslardir bashekimin ağzına cihaz takip zorla 500 kere ben salagim yaz cumlesini çıkarmışlardır , eger oyuna geldiyse bu cumleyi yazdirirken düşüncekti bi insanin bu durumda oyuna gelmesi için yazdırdığı cumlenin kendisi icin gecerli olmasi lazim degil mi zaten oyle bi insansa bashekimlikte yeri yok
..... 3 hafta önce
eşşek eşşeğin yularını tutarmış
hafif kar yağışlı
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?